Jóga a masáže

Chcete udělat něco pro sebe? Začněte s jógou. Krásou jógy je její univerzálnost. Cvičit může každý. Děti, mladí, lidé středního věku, senioři, lidé zdraví i nemocní. Dále nabízíme masáže.

Marika Busbridge
bt_bb_section_top_section_coverage_image
Skupinová jóga
Marika Busbridge

Začněte s jógou!

Mezi nesčetné výhody, které pravidelné cvičení jógy přináší, patří posílení a protažení celého těla, zlepšení dýchání a koncentrace, uvolnění, vnitřní klid a celková vyrovnanost, více energie a životního elánu, snížení váhy a mnoho dalších.

Při dlouhodobém pravidelném cvičení k harmonii těla a mysli, schopnosti rychlého návratu do rovnováhy a k poznání sebe sama.
Tak neváhejte, přijďte a začněte.

Dále nabízíme masáže. U nás se specializujeme na ajurvédskou jógovou masáž a relaxační při nichž používáme 100% přírodní oleje.

Ajurvédská jógová masáž: Marika Busbridge