INDIVIDUÁLNÍ VÝUKAPočítačové kurzy

Chtěli byste oslnit svého nového zaměstnavatele znalostí kancelářských programů? Zefektivnit svoje pracovní postupy s novým softwarem? Nebo byste potřebovali babičku naučit orientovat se v sociálních sítích? S tím vším vám pomohou naši lektoři!

Počítačové kurzy
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Poptávka počítačového kurzu

Zásady ochrany osobních údajů

Kurzy pro seniory

Jak probíhají naše počítačové kurzy?

Naše počítačové kurzy jsou koncipovány jako individuální, případně pro 2 osoby. Je to nejefektivnější způsob výuky, kdy se lektor věnuje pouze vám a ve vámi stanovéném čase (možno i o víkendu). Rozsah lekcí je typický, tedy 2 vyučovací hodiny (= 2x 45 min + přestávka).

Jsme schopni zajistit výuku i v cizím jazyce (např. v angličtině či ruštině).

Výuka může probíhat u vás doma, v kanceláři nebo v naší jazykové škole v Řepích na Praze 6.