JAZYKOVÁ ŠKOLACentrum vzdělávání

Pořádáme pravidelné skupinové jazykové kurzy v našich učebnách, individuální výuku u vás doma, doučování pro žáky a studenty i počítačové a odborné kurzy pro firmy i veřejnost všech úrovní i věkových kategorií.

Centrum vzdělávání
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Učitelé a učebny

Jazyková škola Centrum vzdělávání na Praze 6 v Řepích byla kompletně zrenovována a disponuje 5 moderně zařízenými učebnami. Hned u vchodu vás na recepci přivítají naše asistentky, které se vám budou ochotně věnovat a hledat spolu s vámi řešení vašich požadavků.

Naši lektoři jsou zkušení, kvalifikovaní a prověření a kromě odpovídajícího vzdělání a příslušné praxe na různých typech škol mají též praktické znalosti v rozličných oborech, a to jim umožňuje vybrat a použivat ty nejefektivnější metody a formy vyučování s ohledem na individuální požadavky klienta. Pro výuku cizích jazyků máme k dispozici jak Čechy, tak rodilé mluvčí se zkušenostmi s vyučováním.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

O jazykové škole

Centrum vzdělávání bylo založeno 1. 3. 2000 paní Valentinou Winklerovou, zkušenou učitelkou, a panem Manfredem Winklerem, rodilým mluvčím německého jazyka. V roce 2019 došlo k rebrandingu a změně majitelů. S tím je spojena také kompletní rekonstrukce naší jazykové školy.

Naše výuka je koncipována jako skupinová (max. 4 studentů ve skupince) a individuální, pro všechny stupně pokročilosti a věkové kategorie. Máme k dispozici 5 jazykových učeben v Praze 6, Řepy. Individuální výuka může probíhat u nás, u vás doma, či v kanceláři, výuku zajišťujeme nejen v Praze ale i po celé České republice.

Jazyková škola Centrum vzdělávání - vchod
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Co se u nás naučíte?

Skupinové jazykové kurzy

Cizí jazyky

Výuka cizích jazyků pro skupiny i individuální u vás doma. Výuka může probíhat u nás v jazykové škole, u vás ve firmě či, v případě privátní výuky, u vás doma.
VÍCE O KURZECH
Doučování pro ZŠ, SŠ, VŠ

Předměty ZŠ, SŠ, VŠ

Naši zkušení pedagogové vám pomohou zlepšit se v předmětech ze základní, střední či vysoké školy. Doučování probíhá individuálně u vás doma nebo v učebnách naší školy.
VÍCE O DOUČOVÁNÍ
Výuka pro seniory

Počítače a IT

Naučte se základy práce s PC, zlepšete se v efektivním používání kancelářského software. Pro prarodiče máme speciální kurzy zaměřené na sociální sítě a používání smartphonů a tabletů.
POČÍTAČOVÉ KURZY
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

© 2019-2024: Centrum vzdělávání - Všechna práva vyhrazena