INDIVIDUÁLNÍ VÝUKAPrivátní výuka jazyků

Chcete, aby se lektor věnoval jen vám, ve vámi určeném čase a aby byla výuka jazyka maximálně přizpůsobena vašim potřebám? Naši zkušení učitelé za vámi rádi přijedou a připraví výuku jakéhokoliv jazyku pro vás na míru.

Individuální výuka jazyků
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Poptávka individuální výuky

Zásady ochrany osobních údajů

Individuální výuka

Jak probíhají individuální jazykové kurzy?

Individuální výuka jazyků je nejefektivnější způsob jak se naučit cizí jazyk. Můžete začít kdykoliv během roku, my pro vás vybereme nejvhodnějšího lektora, podle vaší úrovně, případně vašeho požadavku na zaměření kurzu – tj. např. na obchodní jednání či aktivní komunikaci.

Lektor za vámi může dojíždět domů, do kanceláře či do kavárny, nebo můžete využít našich učeben v Řepích na Praze 6.

V případě individuální výuky žáků ZŠ a SŠ zajistíme lektory specializované na práci s dětmi s odpovídající kvalifikací a výuku přizpůsobíme aktuálním školním osnovám.

Poskytujeme slevy pro seniory a studenty!