O nás

Centrum vzdělávání bylo založeno 1. 3. 2000 paní Valentinou Winklerovou, učitelkou matematiky, ruského, německého a českého jazyka pro cizince a panem Manfredem Winklerem, rodilým mluvčím německého jazyka.

Specializujeme se na jazykové kurzy pro veřejnost, firemní jazykové kurzy a také kurzy českého jazyka pro cizince. Dále nabízíme doučování předmětů ZŠ, SŠ, konzultace pro studenty VŠ, počítačové kurzy, výuku hry na hudební nástroje a zajišťujeme také překlady a tlumočení do různých světových jazyků.

Naši lektoři jsou zkušení, kvalifikovaní a kromě odpovídajícího vzdělání a příslušné praxe na různých typech škol mají též praktické znalosti v rozličných oborech, což jim umožňuje identifikovat ty nejefektivnější metody a formy vyučování s ohledem na individuální požadavky klienta. Pro výuku cizích jazyků máme k dispozici rodilé mluvčí se zkušenostmi s vyučováním.

Dbáme na kvalitu našich lektorů a na dlouhodobou spolupráci s nimi, což se nám za dobu existence Centra vzdělávání osvědčilo. V našich kurzech vyučují erudovaní a oblíbení lektoři, ke kterým se naši klienti rádi vracejí a prohlubují své jazykové znalosti.

Naše výuka je koncipována jako skupinová ( max. 6 studentů ve skupince) a individuální pro všechny stupně pokročilosti a věkové kategorie. Máme k dispozici 5 jazykových učeben v Praze 6, Řepy. Individuální výuka může probíhat v našich učebnách, u Vás doma, či v kanceláři, výuku zajišťujeme nejen v Praze ale i po celé České republice.

Těšíme se na Vaši návštěvu!