Kurz matematiky  - přijímací zkoušky na SŠ

Kurz matematiky je koncipovaný pro žáky 9. ročníků základních škol jako příprava k přijímacím zkouškám z matematiky na gymnázia a střední odborné školy. Důraz je kladen na perfektní zvládnutí učiva základní školy dle požadavků osnov a procvičení typových úloh vzorových testů.

Datum        3.2. – 31.3. 2020

Termín        1x týdně 90min. Termín výuky bude stanoven dle zájmu zapsaných studentů

Místo           Praha 6, Řepy,   mapa

Kapacita     4-8 studentů

Cena           2380,-Kč

Kurz obsahuje 18 vyučovacích hodin a bude otevřen pro min. 4 uchazeče, termín (den i čas výuky) bude stanoven dle zájmu zapsaných studentů.

Jak zahájit výuku?
Pro zapsání do kurzu je potřeba vyplnit přihlášku a uhradit kurzovné, a to osobně v naší kanceláři, nebo převodem na náš bankovní účet, platební údaje Vám zašleme po vyplnění přihlášky.

 

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Zde uveďte Vaše časové možnosti, nebo již stanovený termín skupinového kurzu.
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole d7y0Qzp0Ik

Další ujednání:
V případě nepřítomnosti nebo odhlášení ze skupinového kurzu nemá klient nárok na vrácení kurzovného. Klient bere na vědomí, že v nepřítomnosti vyučujícího zajistí Centrum vzdělávání náhradního lektora. V době školních prázdnin (mimo státní svátky) výuka neodpadá.

Individuální výuku a výuku v miniskupině lze stornovat nejpozději 24 hodin předem, při pozdějším odhlášení je výuka považována za odučenou.