kurz matematiky - Příprava k maturitě

Kurz matematiky "Státní maturita z matematiky" je koncipovaný pro studenty maturitních ročníků středních škol jako příprava k úspěšnému zvládnutí maturitní zkoušky z matematiky. Důraz je kladen na perfektní zvládnutí učiva střední školy dle požadavků osnov a procvičení typových úloh vzorových zadání zkoušek.


Datum       1.2. – 26.4. 2020

Termín      1x týdně 90min. Termín výuky bude stanoven dle zájmu zapsaných studentů

Místo         Praha 6, Řepy,   mapa

Kapacita    4-8 studentů

Cena          3160,-Kč

Kurz obsahuje 26 vyučovacích hodin a bude otevřen pro min. 4 uchazeče, termín (den i čas výuky) bude stanoven dle zájmu uchazečů.

Jak zahájit výuku?
Pro zapsání do kurzu je potřeba vyplnit přihlášku a uhradit kurzovné, a to osobně v naší kanceláři, nebo převodem na náš bankovní účet, platební údaje Vám zašleme po vyplnění přihlášky.

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Zde uveďte Vaše časové možnosti, nebo již stanovený termín skupinového kurzu.
Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole j4Ez9m5Soq4J

Další ujednání:
V případě nepřítomnosti nebo odhlášení ze skupinového kurzu nemá klient nárok na vrácení kurzovného. Klient bere na vědomí, že v nepřítomnosti vyučujícího zajistí Centrum vzdělávání náhradního lektora. V době školních prázdnin (mimo státní svátky) výuka neodpadá.

Individuální výuku a výuku v miniskupině lze stornovat nejpozději 24 hodin předem, při pozdějším odhlášení je výuka považována za odučenou.